Ons team & ons verhaal

Onze wereld is gericht op vernieuwing. Vernieuwing optimaliseert en versnelt processen. De bouw kan daarin niet achterblijven. Dat vinden wij. Door de nieuwste IT-technieken te gebruiken, maken wij het voor projectontwikkelaars, architecten en aannemers mogelijk om de perfecte bouwomgeving te creëren. Met onze in-house software zorgen wij ervoor dat bouwprojecten als één geheel worden benaderd. Zo kunnen beslissingen op basis van heldere analyses worden gemaakt. Resultaat: een kortere doorlooptijd van bouwprojecten en minder faalkosten.

Boeken in de kast en met vette tools werken, dachten we…

Het papiertje van de TU Delft was binnen. Boeken in de kast dus en eindelijk in de praktijk brengen wat we al die jaren hadden geleerd. En met vette tools werken. Dat viel helaas vies tegen..! Het assortiment aan tools kwam bij veel ingenieursbureaus niet verder dan Excel en pdf. Dat innovatie hier achterloopt, was wel duidelijk. ‘Dat moet toch anders kunnen?!’, dachten wij. Ja, door het zelf te doen! Zo startten we OMRT in 2018.

Met veel avond- en weekendwerk bouwden we digitale scripts en 3D algoritmes. Soms deed het pijn, dat vallen en opstaan. Maar dat harde werken levert wel resultaat: inschattingen van bouwprojecten vooraf, een kortere doorlooptijd van projecten en minder faalkosten.

Inschattingen vooraf doen in plaats van achteraf

OMRT doet het net even anders dan de rest. Niet alleen doordat we met de nieuwste tools werken. Ook omdat we met onze tools vooraf kunnen inschatten of datgene wat de architect heeft getekend ook daadwerkelijk slaagt in de praktijk. De meeste ingenieursbedrijven werken precies andersom. Onlogisch eigenlijk. Die inschattingen leveren wij al in 5 tot 10 werkdagen op. Dat is sneller dan een gemiddeld ingenieursbureau levert.

Beelden zeggen meer dan 1000 woorden. Daarom maken wij de analyses voor onze klanten visueel. En we houden ze kort. In plaats van 150 pagina’s is in 15 pagina’s duidelijk of een inschatting werkt of niet.

Klantreis en ux-designers

Bij OMRT werken we voor klanten. Daar is weinig bijzonders aan zou je zeggen, maar wij werken écht voor ze. Daarom hebben wij klantreis experts en ux-designers in ons team. Wij zetten de klantvraag centraal. Door in de huid van onze klanten te kruipen en door net even verder te kijken dan het geijkte pad. Van een ingenieur verwacht je dat in een oogopslag duidelijk is wat wel of niet kan bij een bouwproject. Precies daarom maken wij onze analyses visueel.

Ons team, de mensen achter de knoppen

Wij maken parametrische slimme tools waarmee we de nieuwste en meest innovatieve technieken bruikbaar maken voor de bedenkers, planners en ontwerpers van de gebouwde omgeving.

Andreja Andrejevic

Founder & Chief Technology Officer

andrejevic@omrt.tech

Jasper Spiegeler

Founder & Chief Strategy Officer

spiegeler@omrt.tech

Laura Möller

Lead Product & Delivery

moeller@omrt.tech

Vincent Höfte

Lead Projects

hofte@omrt.tech

Bijn Worms

Lead Operations

worms@omrt.tech

Sanchit Gulati

Lead Tech & Research

gulati@omrt.tech

Maarten Zwemmer

Lead Business Development

zwemmer@omrt.tech

Janny van Driel

Finance Administrator

vandriel@omrt.tech

Idil Gumruk

Computational Developer

gumruk@omrt.tech

Mauro De Luca

Backend Developer

deluca@omrt.tech

Ondrej Vesely

Frontend/Computational Developer

vesely@omrt.tech

Divyae Mittal

Allround Developer

mittal@omrt.tech

Raffaele di Carlo

Data Scientist

dicarlo@omrt.tech

Andrzej Foltman

Computational Developer

foltman@omrt.tech

Ammar Ibrahim

Computational Developer

ibrahim@omrt.tech

Yannick Macken

Computational Developer/Engineer

macken@omrt.tech

Bart Ramakers

Computational Engineer

ramakers@omrt.tech

Hamidreza Shahriari

Computational Engineer

shahriari@omrt.tech

Iris Buijs

Team Coach

buijs@omrt.tech

Dorisa Kooshki Farashani

Computational Engineer

kooshki@omrt.tech

Elise Marie Seregni

UX Designer

seregni@omrt.tech

Karolina Hamerszmidt

Frontend Developer

hamerszmidt@omrt.tech

Sanja Sarenac

Office Manager & Assistant

sarenac@omrt.tech

Nigel Ridderinkhof

Full Stack/Backend Engineer

ridderinkhof@omrt.tech

Nina van den Braak

Frontend Developer

vandenbraak@omrt.tech

Raúl Correia

Backend Developer

correia@omrt.tech

Sandhiya Jayakumar

Computational Engineer

jayakumar@omrt.tech

Interesse in een samenwerking? Neem contact op!

Ben je klaar met complexe analyses en eindeloze ontwerp iteraties van ingenieurs over wat wel en niet kan? En al helemaal met de 10% faalkosten die je altijd moet incalculeren bij bouwprojecten? Ga een samenwerking met ons aan! Wij bespreken graag je wensen en ambities. Neem contact met ons op!

Succesvolle projecten

Benieuwd naar de projecten waar we aan hebben gewerkt? Bekijk ze hier!

Kijkduin

Projectbeschrijving Verminderen windhinder aan de kust tot acceptabel niveau door middel van het toetsen van een diverse set aan maatregelen. Ontwikkelaar: FRED Developers Jaar: 2020 Locatie: Den Haag Analyses: Wind Interesse in een samenwerking? Neem contact op! Ben je klaar met complexe analyses en eindeloze ontwerp iteraties van ingenieurs over wat wel en niet kan?...
Bekijk project

Venrayseweg

Projectbeschrijving Op een bestaand kantoorgebouw de effecten berekend van een diverse set aan maatregelen om het thermisch comfort te verbeteren. Ontwikkelaar: Cairn Real Estate Jaar: 2020 Locatie: Venlo Analyses: Energie, daglicht, thermisch comfort. Interesse in een samenwerking? Neem contact op! Ben je klaar met complexe analyses en eindeloze ontwerp iteraties van ingenieurs over wat wel...
Bekijk project

Leeuwenburg

Architect: ZZDP Ontwikkelaar: Vastint Jaar: 2020 Locatie: Amsterdam Module(s): 2. Structuurontwerp Analyses: Wind, daglicht, energie.

Bekijk project